Juleshowet - 3. Søndag i advent (Julehistorier)
Erotiske noveller skrevet af  Vilde Vest

Udgivet: 14-12-2025 00:01:00 - Gennemsnit: 5  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Bondage | Tvang - Frivillig | Julehistorier | Analsex | Dominans | Spanking
Antal tegn:7209



Så blev det onsdag eftermiddag i Musikhuset Esbjerg. Camilla Bach sad i sminken med kun godt et døgn tilbage inden årets store TV2 juleshow. Der skulle køres generalprøve på showet om en time. Udenfor dalede sneen langsomt ned. Julestemningen var for alvor ved at indfinde sig.

Camilla kunne dog hverken fokusere på jul eller på showet. Efter i går kredsede hendes tanker kun om sex, sex og atter sex.

Det havde været en smuk og forløsende oplevelse med Stine. Tænk at pigesex kunne være så fantastisk. Og det havde givet lyst til mere. Hun ville ikke holde sig selv tilbage længere.

Men ikke med en pige igen næste gang. Nej, Camilla trængte til at mærke en stor, hård pik oppe i sig. Og allerhelst allerede i aften.

Hun ville dog stadig ikke tage chancer med en ung fyr. Og heller ikke med kolleger fra TV-produktionen. Det skulle være mere diskret. Hun kunne måske kneppe en udenlandsk gæst på hotellet, som ikke anede hvem hun var. Eller også….

Hun havde i flere år haft en ret fræk fantasi, som hun gerne ville udleve. Måske det skulle være i aften?


Generalprøven på Juleshowet gik godt. Orkester, kor, solister, lys og lyd. Alt spillede. Kun to gange havde de måtte tage noget om, og det skyldtes noget teknik, som der nok skulle være styr på i morgen.

Camilla var tilbage på hotel Scandic. Hun havde været i bad og fået lidt at spise. Hun havde taget sit frække røde undertøj på og noget tøj, der var nemt at komme ud af. Nu fandt hun sin varme frakke og et halstørklæde. Hun ville gå en tur ned på havnen. Det var her, hun ville forsøge at udleve sin fantasi.

He’s making a list
He’s checking it twice
He’s gonna find out
Who’s naughty or nice

Santa Claus is comin’ to town

Camilla havde musik i ørerne, mens hun gik. I aften skulle hun ikke være nice, men naugthy. Faktisk mere uartig, beskidt og grænsesøgende end hun nogensinde havde været før.

Hendes fantasi bestod nemlig i at være luder for en aften. At lade sig kneppe af en fremmed mand for penge. Og gerne en type, som hun normalt aldrig ville have sex med. Hun ville bare kneppes og bruges. Uden følelser involveret. Hendes plan var at finde en tilfældig langturschauffør på Esbjerg Havn.

Hun vidste, at havnen bruges som parkering og overnatning for lastbilchauffører. Da hun nåede frem kunne hun tælle 10 lastbiler på den første parkeringsplads. I de fleste førerhuse var gardinerne trukket for, men der var lys inde bagved i de fleste af dem.

Nu skulle hun bare prøve at finde en fissetrængende chauffør.


Hun valgte en lastbil med kendingsbogstaverne SK. Den måtte være fra Slovakiet. Det var en ældre og lidt slidt lastbil. Det lignende at chaufføren så fjernsyn inde bag nogle tunge, røde gardiner. Hendes hjerte hamrede, da hun bankede på døren.

Der gik ikke lang tid, før chaufføren havde rullet vinduet ned og stak hovedet ud. ”Yes?” lød det med Østeuropæisk accent. Han kiggede ned på Camilla.

”Hi darling. Would you like some female company? We can have some fun together”. Camilla var først i tvivl om, om han forstod, hvad hun ville. Men det behøvede hun ikke at bekymre sig om. Han svarede prompte. ”Maybe. How much? Stand back and show me your tits”.

Wow. Han gik da lige til sagen. Chaufføren var en ret moden mand på 60-65 år. Tyndhåret og overvægtig. Og tydeligvis vant til at købe sig til sex.

Camilla åbnede sin frakke og trak op i sin trøje. Hun gav chaufføren et hurtigt kig til sit ene bryst.

”I suck your dick for 50 Euro and you can fuck me one hour for 100”. Chaufføren åbnede døren og vinkede hende op i førerhusets varme.


Chaufføren viste sig at hedde Roman. Han var fra Bratislava og skulle hente juletræer i Danmark. Det var alt, hvad Camilla fik at vide. Han gav hende 100 Euro og pegede på madrassen bag sæderne. ”That’s where I fuck all you whores. Take off your clothes”.

Camilla var forvirret. Situationen var ellers præcis som i hendes fantasi. Så hun burde bare være ophidset og lade tingene ske. Men der var noget ved stemningen og chaufføren, der gjorde hende utryg. Hun krøb alligevel tøvende om på madrassen og tog sit tøj af.

Pludselig greb Roman hårdt fat i hende bagfra. Han lagde hende på maven ned på madrassen og trak hendes arme om på ryggen. Han lugtede af sved. Han var tung og stærk. Metallet fra håndjernene var koldt mod hendes håndled. Der lød et klik.

”Don’t be scared bitch. I just like it a bit rough.” Han gav hende bind for øjnene.

Camilla Bach var seriøst bange. Hun var vant til altid at være i kontrol. Hun var altid den der bestemte. Bare ikke nu. Roman beordrede hende til at ligge på knæ, men med ansigtet ned i madrassen. Han kærtegnede hendes nøgne baller.

SMÆK! Slaget på Camillas røv kom helt uventet. Der fulgte nu omkring tyve slag mere. Hans hånd var stor og ru. Camillas røv brændte. Hun forsøgte at stoppe ham.

”Please mister. I was not prepared for….”. Mere fik hun ikke sagt før en beskidt klud blev stoppet i munden på hende. Chaufføren spyttede i Camillas blottede røvhul. Han stak prøvende en finger et lille stykke ind. Fuck. Han ville kneppe hende i røven.

Romans finger bearbejdede hendes bagerste hul. Med sin anden hånd slog han hende fortsat på ballerne ind i mellem. Hun begyndte at falde lidt til ro i situationen. Faktisk var hun begyndt at blive ret våd, hvilket Roman bemærkede.

”Oh. The slut is enjoying herself now?”. Han flyttede sin finger over i hendes glinsende kusse.

”Let’s use the pussy juice back here”. Han fugtede hendes røv med safterne. Og pressede så en butt plug op i hende. Camilla Bach stønnede af smerte og liderlighed inde bag kluden.

Hun kunne høre at chaufføren nu tog sine bukser af. Han stod på knæ bagved Camilla og trak butt plug’en ud af hende. I stedet fik hun nu presset en kæmpe pik ind i sit bagerste hul. Heldigvis havde plug’en udvidet hende, så hun tog godt imod.

Roman greb nu fat i hendes hår og kneppede hende bagfra. Hårdt og længe. Han stødte virkelig langt op i hende. Hun var aldrig blevet taget så voldsomt før. Camilla havde mistet tidsfornemmelsen, men hun følte at han stødte op i hende i 10-15 minutter uden pause.

Hendes angst var nu helt forsvundet. Der var kun sanseløs liderlighed tilbage. Hun stønnede og jamrede med kluden i munden. Pludselig trak hele hendes underliv sig sammen. Safterne sprøjtede ud af hendes fisse og en gigantisk orgasme gennemrystede hendes krop.

”I knew it. You are just another cheap anal-loving slut. Come here”. Han trak Camillas overkrop op og fjernede kluden i hendes mund. Men kun for at erstatte den med sin store behårede pik. Nu skulle hun mundkneppes til hans udløsning.

Den kom efter et par minutter. ”Oh bitch. Here’s a little gift for you”. Han trak sig ud af Camillas mund og spermede hende i ansigtet, håret og udover brysterne. Hun havde aldrig modtaget så stor en ladning før.

”Merry Christmas, you cheap slut”.




Erotiske noveller skrevet af  Vilde Vest

Historien er rettet af Vilde Vest

Stem på historien

10
10333

      Stem på historien


10
10333




Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(1)
(0)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Kasper Massør(M) 14-12-2025 16:03
Fræk historie med et godt plot - glæder mig til slutningen






     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer1
Gennemsnits stemmer5
Antal visninger1851
Udgivet den14-12-2025 00:01:00